Anna Mjörnvik

Projektledare Göteborgs Kulturkalas

Tel: +46 31 368 42 74
Mob: +46 706 31 38 1
Email: anna.mjornvik@goteborg.com

Daina Sakars

Projektkoordinator Göteborgs Kulturkalas

Tel: +46 31 368 42 64
Email: daina.sakars@goteborg.com

Petra Gamerdinger

Kommunikatör Göteborgs Kulturkalas

Tel: +46 31 368 42 24
Mob: +46 705 72 33 27
Email: petra.gamerdinger@goteborg.com

Birte Niederhaus

Konstnärlig ledare Göteborg Kulturkalas

Tel: +46 31 368 42 56
Email: birte.niederhaus@goteborg.com

Linn Enkell

Marknadskommunikatör

Mob: +46 704 56 23 44
Email: linn.enckell@goteborg.com

Daniel Johansson

Producent Göteborg Kulturkalas

Mob: +46 728 56 57 99
Email: daniel.johansson@goteborg.com

Ramin Amiri

Säkerhetsansvarig Göteborg Kulturkalas

Mob: +46 722 00 00 59
Email: Ramin.Amiri@goteborg.com

Pauliina Forsling

Mat, marknad och miljökoordinator Göteborg Kulturkalas

Tel: +46 31 368 40 97
Email: pauliina.forsling@goteborg.com

Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre. Läs mer om cookies.